Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łebcz

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka Łebcz

Łebcz,pomorskie

330 000 zł1 662 m² 198,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka numer 199/20. Powierzchnia działki wynosi 1 662m2. Płaskie ukształtowanie terenu. Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej. Media przy granicy działki w drodze: -woda.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łebcz

Łebcz,pomorskie

289 000 zł1 662 m² 173,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowość w ofercie! Na sprzedaż atrakcyjna działka w Łebczu. Działka o powierzchni 1662 m2 zlokalizowana przy drodze asfaltowej. Współrzędne dladziałki: 54 46'43.8"N 18 19'41.6"E.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

249 000 zł1 000 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gotowa pod budowę: słoneczna działka 1000 m w Łebczu Marzysz o domu blisko morza, ale z dala od turystycznego zgiełku? Posiadamy ofertę, idealną dla kogoś, kto chce od razu przejść do.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł9 632 m² 139,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowo - usługowa w Łebczu 9 632 m2 nad morzem w odległości 1 km od Władysławowa czeka na nowego nabywcę! możliwość zakupu większej powierzchni : Istnieje opcja zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom umeblowany, ul. Tęczowa

Łebcz,pomorskie

4 500 zł116 m² 38,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Nowoczesny dom Z tarasem I ogrodem - łebcz, blisko władysławowa Taras | Ogród 300 m | Garaż | Wysoki standard | Spokojna okolica | Bliskość morza ***** opis nieruchomości: do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł3 266 m² 1,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka Usługowa w Łebczu Na Wynajem : 3266 m2, idealna Pod Twój Biznes! Opis Działki: działka usługowa na wynajem 3266 m Łebcz, teren 34 P,U Do wynajęcia przestronna działka.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 660 m² 180,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Łebcz gm. Puck. Działka budowlana! Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, ale zostały wydane warunki zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego. Działka kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 001 m² 189,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną usytuowaną w malowniczej miejscowości nadmorskiej - Łebcz (5min. od Władysławowa). Dojazd nad Morze Bałtyckie zajmie zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł1 200 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Łebczu w otoczeniu natury, z możliwością zabudowy mieszkaniowej i usługowej Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom z ogrodem? A może.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 005 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Łebcz

Łebcz,pomorskie

990 000 zł8 072 m² 122,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka 8072 m2 objęta mpzp P, u (tereny zabudowy usługowej oraz obiektów produkcyjnych, składów i magazynów). Działka w miejscowości Łebcz (na granicy Władysławowa).

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł169,37 m² 3 837,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Łąkowa

Łebcz,pomorskie

980 000 zł143 m² 6 853,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Oferuje Państwu komfortowy dom wolnostojacy o powierzchni całkowitej 143 m2 posadowiny na działce 1 245 m2 w Łebczu. Budynek nie wymaga nakładów finansowych. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł62,50 m² 8 144 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferuję Państwu słoneczne przestronne mieszkanie 62,5 m2 w Łebczu niedaleko nadmorskich miejscowości takich jak władysławow - jastrzębia góra czy puck, które zapraszają do plażowania.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Pucka

Łebcz,pomorskie

1 550 000 zł1 662,70 m² 932,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Oferta dostępa tylko W ossa-nieruchomości! Prezentujemy Państwu nieruchomość zlokalizowaną przy ul. Puckiej w Łebczu, gmina Puck. Na działce o powierzchni 5500m znajdują się 3 obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł991 m² 321,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 991 m - Łebcz (granica z Władysławowem). Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną, płaską działkę budowlaną o powierzchni 991 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł1 220 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje wymarzone miejsce nad morzem! Działka budowlana w Łebczu, tylko 5 km od Władysławowa i plaży! Marzysz o domu w cichej, spokojnej okolicy, z bliskim dostępem do morza? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

203 560 zł865 m² 235,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 865m2, położona w miejscowości Łebcz w gminie Puck. Atuty: - cisza, spokój i przestrzeń, - dogodny dojazd, - 5 km do morza. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Pucka

Łebcz,pomorskie

849 000 zł88,07 m² 9 640,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:725 m²

Posiadamy dla Państwa wyjątkową ofertę dwóch domów wolnostojących mieszczących się na działce o powierzchni 725 m w miejscowości Łebcz! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Łebcz

Łebcz,pomorskie

189 430 zł997 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, łebcz Oferuję działkę budowlaną położoną w spokojnej miejscowości Łebcz. Idealna dla osób szukających przestrzeni do życia, inwestycji lub wypoczynku. Cena za 1 m2 = 190.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Łebcz,pomorskie

205 000 zł1 204 m² 170,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Łebcz Działka budowlana 1204 m2 mpzp zabudowa jednorodzinna Szukasz miejsca pod budowę domu blisko morza, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Ta działka w miejscowości Łebcz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

193 500 zł860 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane położone obok siebie o powierzchni 865m2 każda, położona w miejscowości Łebcz w gminie Puck. Media: w drodze przy działce - prąd i woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

259 000 zł61 m² 4 245,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:350 m²

Parter domu z potencjałem i możliwością wydzielenia ogrodu Strzelno k. Władysławowa Na sprzedaż parter domu o powierzchni użytkowej 61 m, położony w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łebcz +2 km

139 900 zł53 m² 2 639,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy w spokojnej miejscowości Strzelno przy ulicy Kasztanowej 1. W ogłoszeniu są załączone.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łebcz +2 km

225 000 zł32,97 m² 6 824,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Strzelno ul. Wiejska (odległość ok. 5 km do Jastrzębiej Góry, ok. 9 km do Pucka, ok. 22 km do Redy, ok. 5 km do Władysławowa) na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o pow. 32,97 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łebcz +2 km

Działka Werblinia

Werblinia

840 000 zł29 800 m² 28,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna nr 284 o powierzchni 29 800 m2 z widokiem na Zatokę Pucką. Działka położona w miejscowości Werblinia w powiecie Puckim w gminie Puck. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łebcz +4 km

699 000 zł8 863 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łebcz +4 km

179 000 zł1 183 m² 151,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nowa oferta dostępna wyłącznie W pepperhouse! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1183 m , posiadająca wydane warunki zabudowy. Nieruchomość charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łebcz +4 km

230 000 zł1 134 m² 202,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie puckim w miejscowości Starzyński Dwór. Działka oddalona od morza o ok 13 kilometrów. Działka budowlana o powierzchni 1134m2.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łebcz +4 km

600 000 zł8 900 m² 67,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuje do nabycie nieruchomość gruntową niezabudowaną o metrażu 8900m2 w miejscowości Starzyński Dwór. Działka o kształcie prostokąta o wymiarach około ( 27,5m X 324m).

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łebcz +4 km

320 000 zł800 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

To propozycja dla osób, które chcą mieć gotowe miejsce rekreacyjne albo zarabiać sezonowo - bez budowy, bez formalności, bez czekania. Na sprzedaż działka o powierzchni 800 m, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łebcz +4 km

246 000 zł1 032 m² 238,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Gnieżdżewo (gmina Puck), tylko 800 m do stacji kolejowej Swarzewo, świetne połączenie z Trójmiastem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łebcz +4 km

240 000 zł1 950 m² 123,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 1950 m2 w miejscowości Gnieżdżewo, ul. Wyzwolenia 1920. W sąsiedztwie działki w zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej. Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łebcz +4 km

315 744 zł1 056 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta tylko W pepper house nieruchomości! Na sprzedaż działka 1 056 m2 (nr 688/3) położona w miejscowości Gnieżdżewo, przy ul. Rolniczej - w spokojnej, kaszubskiej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łebcz +4 km

199 000 zł10 000 m² 19,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 10tys m2, w miejscowości Gnieżdżewo koło Pucka. Teren płaski. Rodzaj ziemi to łąki i pola. Atrakcyjnie położony teren dla osób myślących.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łebcz +4 km

259 000 zł877 m² 295,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Porozmawiajmy o cenie. Na sprzedaż narożna działka budowlana o powierzchni 877 m2 w Gnieżdżewie przy ulicy Księży Dambków. Działka leży zaledwie 1,6 km w linii prostej od Zatoki.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łebcz +4 km

149 000 zł3 003 m² 49,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej położonej w miejscowości Mieroszyno gmina Puck o powierzchni 3003 m2. Numer ewidencyjny 642/5 obręb Mieroszyno Teren bardzo atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łebcz +4 km

225 000 zł863 m² 260,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Mieroszyno, ul. Złota Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 713/22 w Mieroszynie, przy ul. Złotej, w odległości zaledwie 4 km od Jastrzębiej Góry i pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łebcz +4 km

Działka Mieroszyno

Mieroszyno

190 000 zł1 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zastała wydana decyzja o warunkach zabudowy! Na sprzedaż foremna, płaska działka pod zabudowę jednorodzinną zlokalizowana w Mieroszynie, w województwie pomorskim, w powiecie puckim,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łebcz +4 km

396 000 zł923 m² 429,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łebcz +4 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pucka

Łebcz,pomorskie

1 650 000 zł1 663 m² 992,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 500 m²