Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Łebcz – oferty sprzedaży i najmu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Budynek użytkowy, ul. Pucka

Łebcz,pomorskie

1 650 000 zł1 662,70 m² 992,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Oferta dostępa tylko W ossa-nieruchomości! Prezentujemy Państwu nieruchomość zlokalizowaną przy ul. Puckiej w Łebczu, gmina Puck. Na działce o powierzchni 5500m znajdują się 3 obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra(Łebcz + 8 km)

2 800 000 zł800 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż działający obiekt hotelowy położony w Jastrzębiej Górze, ok. 800 m od morza. Nieruchomość funkcjonuje od ponad 30 lat, posiada stabilną historię operacyjną i sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Sobieskiego

Rumia(Łebcz + 23 km)

3 795 000 zł1 150 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 586 m²

Obiekt usługowo - handlowy - magazynowy - mieszkalny w Rumi przy drodze krajowej S6. Łączna powierzchnia obiektu 1150 m2. Zabudowania wchodzące w skład nieruchomości: - dwupiętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Wiosenna

Karwia(Łebcz + 11 km)

4 500 000 zł750 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 744 m²

Karwia- na sprzedaż dochodowy biznes inwestycyjny w postaci dwóch pensjonatów działających jako ośrodek wypoczynkowo- rekreacyjny. Wolnostojące, bardzo zadbane 2 pensjonaty o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gościcino

Gościcino(Łebcz + 22 km)

12 950 000 zł11 683 m² 1 108,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Gotowy biznes W branży motoryzacyjnej lokalizacja Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się wsi Gościcino, w powiecie wejherowskim. Lokalizacja ta jest ogromnym atutem,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Szotland,Władysławowo(Łebcz + 5 km)

4 090 000 zł670 m² 6 104,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 162 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Władysławowa - przy ul. Źródlanej, zaledwie 800 metrów od plaży. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Wejherowo

Przemysłowa,Wejherowo(Łebcz + 20 km)

17 000 zł640 m² 26,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 440 m²

Magazyn z placem na wynajem! Na wynajem hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 640 m2, zlokalizowana przy ul. Fabrycznej w Wejherowie, w pobliżu ul. Tartacznej oraz Eko-fabryki. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Wejherowska

Reda(Łebcz + 19 km)

25 000 zł250 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

licencja 438 Polecamy do wynajęcia trzykondygnacyjny, podpiwniczony budynek komercyjny położony w Redzie przy ul. Wejherowskiej, bezpośrednio przy głównej trasie Rumia-Wejherowo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gniewino

Gniewino(Łebcz + 22 km)

790 000 zł491 m² 1 608,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie nieruchomość gruntowa zabudowana stanowiąca działkę gruntu oznaczoną w ewidencji gruntów numerem 144 o powierzchni 1700m2 w miejscowości Gniewino powiat Wejherowski oddalonej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Nowa

Gniewino(Łebcz + 22 km)

39 900 zł16,32 m² 2 444,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż w pasażu garażowym - Gniewino, ul. Nowa Oferuję na sprzedaż garaż indywidualny o powierzchni 16,32 m , zlokalizowany w pasażu garażowym w Gniewinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Budynek użytkowy, ul. Chłopska

Chłapowo(Łebcz + 5 km)

4 300 000 zł655 m² 6 564,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:819 m²

Nowoczesny budynek hotelarsko-mieszkalny (aparthotel) - Chłapowo k. Władysławowa, 500 m od morza! Na sprzedaż wyjątkowy obiekt hotelarsko-mieszkalny (aparthotel) w stanie deweloperskim,.